استارت آپ
چیست؟

در زمینه آموزش برنامه نویسی و راه اندازی استارت آپ از طریق تهیه و تولید فیلم های آموزشی با کیفیت و منطبق با متود روز دنیا فعالیت دارد
با توجه به هزینه های بالای ایجاد کسب و کارهای اینترنتی ، به طور ويژه طراحی سایت های باکیفیت ، وبسایت استارت آپ این بستر را برای تمام کسانی که علاقه به ایجاد استارت آپ و طراحی سایت دارند فراهم آورده تا علاوه بر کاهش هزینه های خود یک مهارت کاملا بروز و پردرآمد را فرا بگیرند.

شیوه کار
استارت آپ :

با توجه به نیاز جامعه برای فرا گیری مهارت های مهم و کاربردی،تمام آموزش های ما بصورت پروژه محور بوده و از هرگونه تئوری گویی پرهیز شده است.ضمن این که تمام دوره های آموزشی از مبتدی تا فوق پیشرفته تهیه و تولید شده است تا افرادی با دانش کم در برنامه نویسی هم بتوانند با استفاده از این دوره ها به یک برنامه نویس کاملا حرفه ای تبدیل شوند.

آنچه برای ما
ارزش
دارد

ما بر این باوریم در یک تیم، تمام اعضا باید با نهایت تلاش و به صورت اصولی و با دقت ۱۰۰ درصد کار کنند زیرا ایمان داریم کیفیت کار به خودی خود مهمترین تبلیغ است. این را نیز می دانیم که تمام موفقیت های بزرگ زمانی به وجود می آیند که کارهای کوچک به صورت حرفه ای و درست انجام شوند. استراتژی ما در سایت استارت آپ ، تهیه و تولید آموزش های استاندارد ، در راستای ایجاد شغل و کسب مهارت برای جوانان ایرانی است. ما معتقدیم که هر فرد با هر سطحی میتواند دانش برنامه نویسی را فرا بگیرد.

چرا به استارت آپ
اعتماد
کنیم؟

در هر دوره ای تعدادی جلسات رایگان قرار داده شده است تا بتوانید با نحوه آموزش و کیفیت فیلم های آموزشی را مورد بررسی قرار دهید.
  • استارت آپ دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی به شماره ۹۷۴۸۶ از سازمان صنایع است.
  • شماره تماس های شرکت و پشتیبانی در سایت درج شده و همیشه در دسترس بوده (هفت روز هفته ۲۴ ساعت شبانه روز)

گفتگوی آنلاین با مشاور استارت آپ